Nuoma

Bagažinių nuoma, tai mūsų verslo pradininkė. Mes savo verslą pradėjome būtent nuo nuomos paslaugos. Šiai dienai verslas išsiplėtė ir truputėlį pakeitė savo pobūdį. Tačiau mes esame ištikimi savo pagrindiniam šūkiui – Mes nenuomojam ir nepardavinėjam ekonominės ar super ekonominės kategorijos prekių. Taip, pas mus nuomos paslauga truputėlį brangesnė, bet užtat išsinuomavus įrangą pas mus „galvos neskauda“. Ką rinktis – spręsti Jums….

Pristatome Jums visą nuomojamos įrangos sąrašą. Tikimės, kad Jūs rasite tai ko ieškote, o jei nepavyks, tai paskambinkite mums ir mes pasistengsime Jums padėti

Stogo bagažinių nuoma

Stogo Bagažinių nuomaŠiai dienai kelionė automobiliu yra neįsivaizduojama be stogo bagažinės. Bagaziniunuoma.lt puslapis buvo sukurtas pirmasis ir šiandien yra aktualus keliaujantiems automobiliu


Stogo bagažinės skersinių nuoma

Stogo bagažinės skersinių nuomaStogo bagažinės skersiniai yra neatsiejama stogo bagažinių dalis. Nesant bagažinės skersinių yra neįmanoma sumontuoti bagažinės. Todėl bagažinės skersiniai yra būtini. Mes nuomojame skersinius bene visų modelių automobiliams. Nuomos sąlygas rasite paspaudę ant kategorijos pavadinimo.


Dviračių laikiklių nuoma

Dviračių laikiklių nuomaVažinėjimas dviračių ne tik madingas, bet ir labai sveikas užsiėmimas. Tačiau ne kiekvienas turi sąlygas nusipirkti dviračių laikiklį. Todėl mes teikiame dviračių laikiklių nuomos paslaugą. Paspaudę ant kategorijos pavadinimo Jūs pateksite į dviračių laikiklių nuomos puslapį.


Auto palapinių nuoma

Auto palapinių nuomaLaisvės pojūtis yra su niekuo nesulyginamas. Jis kaip narkotikas. Kartą paragavęs, niekad nenorėsit būti “sukaustytam”. Tas pats pasakytina apie auto palapines. Tie kas pabandė tokį atostogavimo būdą, dabar į viešbučius net žiūrėti nenori….Nauja mūsų veiklos sritis yra auto palapinių nuoma.


Minivenų nuoma

Minivenų nuomaKeliaujant automobiliu visų pirma yra būtinas automobilis. Žinoma, daugelis mūsų turi asmenį, bet ar jisai yra pritaikytas ilgoms kelionėms. O gal Jūs gyvenate užsienyje ir su visa šeima atvykote pasisvečiuoti Lietuvoje. Žinoma, kad Jums reikia erdvaus, patogaus ir patikimo automobilio. Juk ne tam mes dirbame ištisus metus, kad per atostogas keliautume bet kaip…Mūsų naujausias projektas minivenu-nuoma.lt pasiruošęs padėti Jums! Mes nuomojam išimtinai tik amerikietiškus automobilius Toyota Sienna. Lai Jūsų kelionės būna superinės!