Apie mus

Truputį apie mus. Kas mes?

Mūsų įmonė įkurta 2000 metais, Kaune ir Lietuvoje yra žinoma kaip viena seniausių įmonių importuojančių stogo bagažinės, skersinius, dviračių laikiklius, o dabar ir kablius automobiliams bei kitą įrangą būtiną keliaujant automobiliu.

Įmonė teikė ir teikia paslaugas susijusias su elektronika esančia transporto technikoje, patalpose ir IT plotmėje. Keičiantis verslo sąlygoms ir paklausai teko ieškoti naujų verslo nišų. Naujo verslo atsiradimui didelę įtaką turėjo mūsų pačių pomėgis keliauti. Mes susidūrėme su tomis pačiomis problemomis kaip ir šiandieniniai keliautojai automobiliu: kur gauti stogo bagažinę, kokie stogo bagažinės skersiniai tinka mano automobiliui, kokius pirkti, pigiausius ar brangesnius. Ir aplamai kur tuos stogo bagažinės skersinius galima nusipirkti ar išsinuomoti. Pirmą kartą po ilgų paieškų, mums pavyko išsinuomoti stogo bagažinę su stogo bagažinės skersiniais Kaune. Ant stogo bagažinės puikavosi gerai Europoje žinomas prekinis ženklas THULE, o skersiniai išvis nebuvo aišku kokio gamintojo. Nuomojama įranga buvo jau gerokai “padrožta” ir matėsi, kad yra mačiusi ir šilto ir šalto. Tačiau mes, kai apie tai nieko nenutuokdami išsiruošėme į kelionę. Grįžę iš kelionės mes supratome, kas yra kokybiška bagažinė ar bagažinės skersiniai, ko deja nebuvo galima pasakyti apie mūsų išsinuomotą įrangą. Mes supratome, kad aerodinaminė bagažinė privalo būti talpi, pagaminta iš kokybiško plastiko ir kaip įmanoma naujesnė, kad atitiktų šiuolaikines technologijas ir aerodinamines savybes. Skersiniai privalo būti tiksliai parinkti konkrečiam automobiliui, o ne gal tiks nuo kito. Kad skersiniai pagaminti iš aliuminio yra aptakūs ir jie mažiau kaukia nei metalinio profilio. Todėl nereikia važiuoti automobiliu visą kelią maksimaliai pasigarsinus radijo imtuvo tam kad negirdėtum didžiulio stogo bagažinės skersinių sukeliamo triukšmo ir bijoti, kad tavo bagažinė su visais skersiniais gali nulėkti nuo automobilio stogo.

Tada mes sau ir tarėme ir padarėme….

Tada mes sau ir tarėme – jei Lietuvoje nėra kokybiškų stogo bagažinių ar stogo bagažinės skersinių, tai mes patys atvešime šias prekes į Lietuvą ir pasiūlysime jas Lietuvos keliautojams, bet mes nepardavinėsime pačių pigiausių ir abejotinos kokybės prekių. Mes savo klientams siūlysime tik patikimus stogo bagažinės skersinius ar stogo bagažines ir mums nereikia vienadienės naudos. Mums labai aktualu mūsų klientų lojalumas ir kad Jums pas mus neparduos bet ko vien tam, kad parduoti, bet Jūs gausite išsamias konsultacijas apie vieną ar kitą prekę.

Tokiu būdu 2006 metais buvo sukurtas ir užpatentuotas prekinis ženklas BAGAZINIUNUOMA.LT. Taip pat buvo sukurta pirmoji mūsų interneto svetainė, kuri atitiko prekinio ženklo pavadinimą www.bagaziniunuoma.lt. Sunkaus ir intensyvaus darbo su klientais ir tiekėjais dėka paprastą interneto puslapį pavyko paversti prekybos sistema. Šiai dienai yra atidaryti specializuoti prekybos salonai Kaune ir Vilniuje. Taip pat prekės, naudojantis siuntų tarnybos paslaugomis, yra siunčiamos klientams į visus Lietuvos kampelius už tai imant tik simbolinį mokestį. Mūsų įmonė yra viena pagrindinių ir didžiausių stogo bagažinių bei stogo bagažinės skersinių tiekėja į Lietuvos rinką.

Kitos mūsų parduotuvės:

auto-kabliai Dviraciu-laikikliai Auto-bagazines
bagazines-skersiniai ratu-grandines slidziu-laikikliai
Spynos-dviraciams Variklių apsaugos Auto palapines